KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8192382

nr 819 2382

Akvarell

signerad, motivets mått: 31 x 38, Väg i landskap

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 april 2013
kl 19:06:06

8/4 17:42:35 1      Vinnande bud